Çiğ Köfte Bayiliği

 

Bir hafta içerisinde kendi işinizin patronu olun. Lezzetimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgi sayesinde her gecen gün daha da büyüyoruz. Çiğ Köfteci Samet Usta ailesi olarak artık 300’den fazla noktada bayilerimiz aracılığı ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu büyük ailenin bir parçası olmak, güvenli yatırım yapmak istiyorsanız sitemizden çiğ köfte bayilik şartlarımıza bakabilir, bayilik formumuzu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Çiğ Köfte Bayisi Dükkan Seçimi

İyi bir çiğ köfte bayisi olmanın ilk şartı, yaya trafiğine yakın ve 15 – 40 metrekare arası bir dükkan yeterlidir. Ayrıca çevresinde; cafe, internet cafe, kıraathane, fırın, berber, hastane, askeriye, üniversite gibi kurumlardan en az birkaç tanesinin bulunması işinizi son derece kolaylaştıracaktır.

Bu şartlar, Çiğ Köfteci Samet Usta Ailesinin uzun yıllarda kazandığı tecrübe sayesinde ortaya çıkan ve sizin hedeflerinize ulaşmanızı garanti altına alan deneyimlerden oluşmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz şartlara uygun bir iş yeri bulduysanız tek yapmanız gereken bizi aramak.İşte bizim ailemizin bir parçası olmak, Çiğ Köfte Bayisi olmak bu kadar kolay.

Ardından firmamız sırasıyla;

 • Firmamız personeli verdiğiniz adrese gelerek, iş yerinizi ve çevresini inceleyerek rapor çıkaracak.
 • Gelen rapora göre satış uzmanı personelimiz size en uygun satış stratejisini belirleyecek.
 • Sözleşmeler yapılıp, ödeme teslim alındıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilecek.
 • Kurulumlar tamamlandıktan sonra profesyonellerimiz size iş eğitimi verecek.
 • Son dokunuşlar yapıldıktan sonra açılışınıza personel gönderilerek yardım edilecek.
 • Ardından çağrı merkezimiz tarafından düzenli olarak aranacak ve eksiklerinizin giderilmesi sağlanacak.
 • İş akışınız rahatlatılıp, düzene koyulduktan sonra günlük siparişleriniz alınacak.

 

 

Çiğ Köfteci Samet Usta Bayisi Olmanın Avantajları:

 • Avantaj 1 – Eğitim ve Destek

Çiğ Köfteci Samet Usta, başlangıçta bayilik sahibine geniş bir eğitim ve destek verecektir.

 

 • Avantaj 2 – Sadece İsim/Marka Değil Şirket İş Modelini Satın Alma

Bayiliklerin devamlılıkları ve başarılarının arkasındaki en büyük sebep; iş modelinin hali hazırda çalışır durumda olmasıdır. Sadece isim veya marka olması değil, iş modelinin kendisi bu bayiyi başarılı kılmaktadır.

 

 • Avantaj 3 – Pazarlık Gücü

Bir bayiye sahip olduğunuzda, tedarikçilerinize karşı belirli bir pazarlık gücünüz olacaktır. Bağımsız, yeni bir girişim sahibi, bu tarz bir güce veya lükse sahip olmayacaktır.

 

 • Avantaj 4 – Uzman desteği

Bir bayi işine girdiğinizde , işiniz yalnız değildir. Problemleriniz veya sorularınız olduğunda biraz tavsiye ararsınız. Hangi bayilik işine girerseniz girin, size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacak yüzlerce insanla muhatap olacaksınız. Birçok büyük bayilik firması ayrıca bireysel eğitim ve destek de vermektedir.

 

 • Avantaj 5 – Yüksek Sermayeli Girişim

Birçok bayilik modeli iyi sermayelerle kurulmuştur dolayısıyla da yüksek ayakta kalma oranlarına sahiptir. Birçok başlangıç girişimi bu lükse sahip değildir. Bayilik işine giren yatırımcılar, genellikle o işe girebilmek için gerekli maddi yeterliliklere sahiptirler.